Vyberte stránku

Máme pro vás rychlý návod jak si nechat vytisknout 3D model od tiskaře přes celosvětovou síť zvanou 3D Hubs. Tato služba vám umožní vyhledat 3D tiskaře, který se nachází blízko vás. Jednoduše vyberete tiskaře, zvolíte materiál a barvu a pošlete 3D model. Rovnou ihned po nahrání modelu uvidíte kolik tisk bude stát. Zaplatit můžete přes internet. 3D Hubs je populární u těch, kteří mají 3D model, nemají tiskárnu a potřebují něco vytisknout.

Stačí projít pár kroky. První nutnou věcí je registrace na https://www.3dhubs.com/. Je zde možnost využít přihlášení přes facebook.

Snap_2015.10.06 15.49.33_002.png

Po registraci stačí nahrát 3D model ve formátu STL a přes filtry nebo na mapě najít 3D tiskaře blízko vás. MakersLab Hub najdete na 3D hubs tady.

V popisku tiskaře se nacházejí základní informace jako typ tiskárny, materiály ze kterých tiskne a základní ceny. Po nahrání STL modelu byste měli vidět na kolik tisk vyjde.

Pak už jen stačí STL soubor nahrát na 3D hubs a zvolit termín dodání a nakonec po obdržení vytisknutého modelu napsat zpětnou vazbu tiskaři.

3D hubs rovněž každý měsíc publikuje velmi zajímavé trendy o počtech 3D tiskáren, typech a jejich rozšíření mezi lidmi. Také jsou k dispozici statistiky kategorií věcí, které se často tisknou. https://www.3dhubs.com/trends

Latest posts by Štěpán Růžek (see all)