3D tisk - Medaile a placky

 

Jaké jsou možnosti 3D tištěných medailí?

 

Rychlá výroba

Jendoduché vzory je možné začít vyrábět takřka ihned. Medaile, placky a amulety máte připravené i ve velkých seriích velice rychle.

Unikátnost

Pomocí 3D tisku může medaile dostat zcela nový charakter. Přesně podle vaší soutěže, události, akce. Společně s tištěnou trofejí můžete vytvořit smysluplný set.

Design

Naši designéři uchopí vzhled medaile velice originálně, a vy budete mít možnost si vybrat, jak chete, aby vaše medaile vypadala ještě než se spustí výroba.

Ceník 3D tisku medailí a placek

U zakázkové tvorby se ceny stanovuje obvykle až po konzultaci velikosti představy a náročnosti a doby dodání.
Ale i tak můžeme rozdělit medaile do tří balíčků.

V ceně medailí je zahrnuta cena materiálu a všechny potřebné poplatky kromě dopravy.

Ceny jsou uvedeny bez DPH – jsme plátci DPH.

Vaše nejčastější dotazy.

Kdy bude tisk hotový?

Většinu zakázek jsme schopni realizovat do 3 dnů. V případě, že je objem zakázky obsáhlejší, nebo je nutná 3D modelace, doba realizace se prodlouží dle náročnosti.

Jaký materiál 3D tisku je nejvhodnější?

Nejpoužívanějším a nejběžnějším materiálem je PLA (plast na bázi kukuřičného škrobu), který je plně biologicky odbouratelný, a proto nezatěžuje životní prostředí tolik, jako výrobky z ropy. Tento plast je esteticky nejzdařilejší a konstrukčně porovantelný s jinými materiály do 3D tiskáren.

Kolik mě výrobek z 3D tiskárny bude stát?

Základní výpočtový vzorec pro cenu se odvíjí od velikosti vámi požadované věci. Od něj se odvíjí a vypočítává doba výroby, která určuje cenu. Dále může hrát roli i počet kusů, nebo rychlost, s jakou výrobek potřebujete vyrobit.

 

Můžete si nechat nacenit svůj model online zde

Z jakých materiálů tiskneme?

Na našich strojích tiskneme především z materiálů "PLA". Materiálů na bázi kukuřičného škrobu. Je to materiál velice odolný s trvanlivý, jeho největší předností je jeho BIO podstata. Tento materiál nezatěžuje životní prostředí a v řízených podmínkách je biologicky odbouratelný.

Více o PLA materiálu se můžete dočíst zde.

Dále vám můžem nabídout výrobu z materiálů:

Proč zvolit naši 3D továrnu?

5

Jsme schopni vytvořit z nemožného možné za neuvěřitelný čas. Postaráme se o váš projekt, a dáme vašemu nápadu reálnou tvář.

5

Šikovné ruce našich modelářů a tiskařů váš projekt doladí do detailu.

5

Kapacitou naší 3D továrny můžeme vyhovět náročnějším projektům.

Poptávkový formulář

Zašlete nám nezávaznou poptávku.

5 + 2 =