Reklamní předměty

Originální předměty jako trofeje, upomínkové dárky a personifikované hry.

3D tisk na zakázku

Máte již jasnou představu o tom co potřebujete, či už máte připravená data?

Konstrukční díly

Náhradní díly, prototipovací kusy, formy vše od jednoho kusu až do 1 000 kopií.

Vaše nejčastější dotazy.

Kdy bude tisk hotový?

Většinu zakázek jsme schopni realizovat do 3 dnů. V případě, že je objem zakázky obsáhlejší, nebo je nutná 3D modelace, doba realizace se prodlouží dle náročnosti.

Jaký materiál 3D tisku je nejvhodnější?

Nejpoužívanějším a nejběžnějším materiálem je PLA (plast na bázi kukuřičného škrobu), který je plně biologicky odbouratelný, a proto nezatěžuje životní prostředí tolik, jako výrobky z ropy. Tento plast je esteticky nejzdařilejší a konstrukčně porovantelný s jinými materiály do 3D tiskáren.

Kolik mě výrobek z 3D tiskárny bude stát?

Základní výpočtový vzorec pro cenu se odvíjí od velikosti vámi požadované věci. Od něj se odvíjí a vypočítává doba výroby, která určuje cenu. Dále může hrát roli i počet kusů, nebo rychlost, s jakou výrobek potřebujete vyrobit.

 

Můžete si nechat nacenit svůj model online zde

Z jakých materiálů tiskneme?

Na našich strojích tiskneme především z materiálů "PLA". Materiálů na bázi kukuřičného škrobu. Je to materiál velice odolný s trvanlivý, jeho největší předností je jeho BIO podstata. Tento materiál nezatěžuje životní prostředí a v řízených podmínkách je biologicky odbouratelný.

Více o PLA materiálu se můžete dočíst zde.

Dále vám můžem nabídout výrobu z materiálů:

Proč zvolit naši 3D továrnu?

5

Jsme schopni vytvořit z nemožného možné za neuvěřitelný čas. Postaráme se o váš projekt, a dáme vašemu nápadu reálnou tvář.

5

Šikovné ruce našich modelářů a tiskařů váš projekt doladí do detailu.

5

Kapacitou naší 3D továrny můžeme vyhovět náročnějším projektům.

Něco o 3D tisku

3D tisk, nebo také aditivní výroba, je v jedním z nejrychlejších způsobů produkce. Naše 3D Továrna poskytuje jednu z technologií 3D tiskové rodiny a to "FDM" tisk roztaveným plastem. Více o 3D tiskových materiálech zde. Výroba z termoplastů je ekologická, a v porovnání s jinými technologiemi i velice rychlá a efektivní.

Jestli jste se ještě s 3D tiskem nesetkali, tak nás neváhejte navštívit, nebo si nechte projekt vytvořit (3D vytisknout). Pokud nemáte kvalitní podklady pro tisk naši modeláři se o ně postarají dle vašich požadavků.

Tým Open Innovations s.r.o.