3D tisk - Brože

Proč si nechat brože raději vytisknout?

Rychlá výroba produktů, které nejsou na trhu

Koupě v obchodě bude vždy jen kompromisem. Uskutečněte svou představu od návrhu po realizaci, výsledný produkt nebude mít nikdo jiný.

Unikátnost

I když jsou výrobky v sériích, neznamená to, že by se nedaly přizpůsobit konkrétnímu člověku. Na navrženou brož  můžeme umístit například logo vaší firmy, nebo vzkaz. Perzonalizace může být téměř pro každý kus zvlášť.

Design

Jedinečnost každé brože vytvoří z outfitu malé umělecké dílo.

Jaké brože a přívěsky jsme už vyráběli

Ukázky broží a přívěsků

Ceník 3D tištěných broží

U zakázkové tvorby se ceny stanovují obvykle po konzultaci. Vaše představa, náročnost výroby a velikost produktu má vliv na cenu a dobu dodání.
I tak můžeme rozdělit brože do třech balíčků.

V ceně broží je zahrnuta cena materiálu a všechny potřebné poplatky kromě dopravy.

Ceny jsou uvedeny bez DPH – jsme plátci DPH.

Vaše nejčastější dotazy.

Kdy bude tisk hotový?

Většinu zakázek jsme schopni realizovat do 3 dnů. V případě, že je objem zakázky obsáhlejší, nebo je nutná 3D modelace, doba realizace se prodlouží dle náročnosti.

Jaký materiál 3D tisku je nejvhodnější?

Nejpoužívanějším a nejběžnějším materiálem je PLA (plast na bázi kukuřičného škrobu), který je plně biologicky odbouratelný, a proto nezatěžuje životní prostředí tolik, jako výrobky z ropy. Tento plast je esteticky nejzdařilejší a konstrukčně porovantelný s jinými materiály do 3D tiskáren.

Kolik mě výrobek z 3D tiskárny bude stát?

Základní výpočtový vzorec pro cenu se odvíjí od velikosti vámi požadované věci. Od něj se odvíjí a vypočítává doba výroby, která určuje cenu. Dále může hrát roli i počet kusů, nebo rychlost, s jakou výrobek potřebujete vyrobit.

 

Můžete si nechat nacenit svůj model online zde

Z jakých materiálů tiskneme?

Na našich strojích tiskneme především z materiálů "PLA". Materiálů na bázi kukuřičného škrobu. Je to materiál velice odolný s trvanlivý, jeho největší předností je jeho BIO podstata. Tento materiál nezatěžuje životní prostředí a v řízených podmínkách je biologicky odbouratelný.

Více o PLA materiálu se můžete dočíst zde.

Dále vám můžem nabídout výrobu z materiálů:

Proč zvolit naši 3D továrnu?

5

Jsme schopni vytvořit z nemožného možné za neuvěřitelný čas. Postaráme se o váš projekt, a dáme vašemu nápadu reálnou tvář.

5

Šikovné ruce našich modelářů a tiskařů váš projekt doladí do detailu.

5

Kapacitou naší 3D továrny můžeme vyhovět náročnějším projektům.

Poptávkový formulář

Zašlete nám nezávaznou poptávku.

3 + 2 =