Jsme tým, který nežije jen 3D tiskem.

2015

Ve spolupráci s Paralelní polis vzniká kreativní prostor MakersLab, do jehož čela se staví Tomáš Michálek a Adam Jech. Řada přednášek vzdělávání a konzultace v oblasti 3D tisku formují fungování Makerslabu. Více o projektu Makeslab zde ( www.makerslab.cz )

2016

Adam Jech a Tomáš Michálek zakládají firmu Open innovation a tým se rozšiřuje spolupracovníků se rozšiřuje na 6 lidí. Kurzy, prodej 3D tiskáren 3D modelování a tisk na zakázku tvoří kompletní portfolio pro obsloužení i náročnějších zákazníků.

2017

Ke konci roku se firma stěhuje do nových prostor na Milady Horákové i s celým týmem, který se rozrůstá na 14 lidí, kteří se starají o hladký průběh a řešení všech problémů. Koncept Makeslab se otevírá jako Opensource koncept.
Vzniká oddělení 3D továrny, které se zabývá malosériovou výrobou.

Naše vize a plány

Naší vizí je 3D tisková továrna, která bude tisknout 24H denně a bude schopna vyrábět produkty s dodacími lhůtami v rámci jednotek dní. Jsme schopni obsloužit jak koncové zákazníky tak i výrobní firmy či větší společnosti. S tímto cílem se snažíme dostat ceny na takovou úroveň, aby byl 3D tisk v jakémkoliv objemu přístupný každému.

Naším heslem je “Pomáháme tvořit”. Tvoříme otevřené projekty pod volnou licencí použitelné pro kohokoliv kdo bude chtít začít tvořit, vylepšovat a posouvat je dál. Všechny projekty jsou k dispozici na našem githubu.

Adam Jech a Tomáš Michálek