Slider

Malosériová výroba 3D tiskem je jedním z nejrychlejších způsobů, jak mít svůj první prototyp či výrobek již do několika hodin nebo dnů.

Konstrukční díly

Prvky pro odlévání, prototypovací díly, ale i malosériová výroba.

Reklamní předměty

Originální předměty jako trofeje, upomínkové dárky a personifikované hry.

3D tisk na zakázku

Jakékoliv přání zhmotníme v řádech hodin nebo dnů.

K čemu je 3D tisk dobrý?

3D tisknuté sáně

23. zimní olympijské hry, které se konali v Pchjongčchangu, máme za sebou, a ani tento rok nezklamal. Kromě sportovních úspěchů nechyběly ani ty technické. Olympijskou medailovou premiéru měli tot....

číst více

Data pro 3D tisk

Zvažujete, že si necháte něco vytisknout a nevíte jak na to? Tento článek vám umožní nahlédnout pod pokličku procesu před 3D tiskem, kdy je potřeba vytvořit data modelu. U nás v MakersLabu máte možnost nechat si vytisknout ....

číst více

Cena 3D tisku z kovu

Cena? To je asi první věc na kterou se lidé ptají, když se dozvědí, že něco takového jako 3D tisk z kovu je vůbec možné. Cena závisí na mnoha faktorech. Hlavním měřítkem je objem tisknutého modelu...

číst více

Ukázky 3D tisku

 

Udělejte si představu, co všechno je možné vytisknout na 3D tiskárně.
Reklamní předměty, sochy, miniatury, makety, prototypy, studie, marketingové nástroje, krabičky a hry.
Nechte se okouzlit krásou a rychlostí 3D tisku, a prohlédněte si naše výtisky. V nových prostorech máme spoustu projektů pro inspiraci. 

Pořádáme kurzy

Aktuální dění ve světě 3D tisku se rychle vyvíjí. A zachytit současné trendy může být náročné. Navštivte některý z našich kurzů, abyste si udělali správnou představu o možnostech, které 3D tisk nabízí.

3D tisk reklamních předmětů (3D v marketingu)

Kurzy jsou vhodné pro kreativní direktory reklamních agentur a každého, kdo by se rád zviditelnil či posunul svou prezentaci o kus dál.

Den otevřených dveří v Makerslabu (prostě pokec)

Přijďte se podívat do inovativního prostoru a nasát atmosféru 3D tisku.

Začínáme s 3D tiskem (Úvod)

Kurzy představí všechny základní možnosti, které 3D tisk nabízí.

Cena 3D tisku (čísla a terminologie)

Přicházejí vám nabídky na 3D tisk nebo se neorientujete v cenách? Chcete v 3D tisku přímo podnikat? Probereme: Co? Jak? Proč? #pomáhámetvořit

Něco málo o nás

Naší vizí je 3D tisková továrna, která bude tisknout 24 hodin denně, a bude schopna vyrábět produkty s dodací lhůtou v rámci jednotek dní.

Jsme schopni obsloužit koncové zákazníky, výrobní firmy i větší společnosti. S tímto cílem se snažíme dostat ceny na takovou úroveň, aby byl 3D tisk v jakémkoliv objemu dostupný každému.

Naším heslem je #pomáhámetvořit

  Vytváříme otevřené projekty s volnou licencí, použitelné pro kohokoliv, kdo chce začít tvořit, vylepšovat a posouvat se dál.

Všechny projekty jsou k dispozici na našem githubu.

Adam Jech a Tomáš Michálek