+420 734 145 817 hell@3demon.cz

BLACK PANTHER

Masku superhrdiny Black Panther ze světa Marvel Comics jste mohli vidět ve filmu Captain America: Občanská válka. Maska je plně tisknutelná, složená z osmi 3D tištěných dílů, které jsou k sobě nejprve slepeny a následně nabarveny. Masku je možné následně odlévat z latexu.

Výroba

V programech Cinema 4D, ZBrush a Blender se připravil 3D model masky, který se následně po částech vytiskl, složil dohromady a slepil. Následně se použil plnič pro vyhlazení modelu.

Když byl model připraven, přešli jsme k nanášení první vrstvy silikonu (zn. ChN-KS, tvrdost 25). Zde nebylo přidáno moc tužidla, aby první vrstva zatekla do všech mezer a skulin. Nanášené další vrstvy silikonu byly už hustší, s přídavkem zhušťovadla zn. Thi-Vex.

Dále byla zapotřebí pevná forma, ve které by silikonová forma držela tvar. Rozhodli jsme se využít sádru a obvazy. Formu jsme udělali na dvě půlky pro snadné sejmutí. Po zaschnutí jsme sejmuli sádrovou formu a silikonovou formu z modelu a vložili do sebe.

Nyní přišla fáze odlévaní. Pro odlévání jsme použili licí PUR hmotu zn. Gaform R30. Po cca půl hodině jsme sejmuli formy a už jsme měli k dispozici věrnou kopii masky.

Odlitek bylo potřeba dobře odmastit a lehce zbrousit brusným papírem zrnitosti nad 500. Následně se nanesla první vrstva barvy Primalex černá matná. Poté se provedl druhý nátěr. Detaily jsme dobarvili stříbřenkou a maska byla po zaschnutí připravena k užívání.

Jak lze produkt získat?

Tuto masku je možné získat hned několika způsoby a to jako:

3D model / data pro 3D tisk
Vytištěný kit čekající na dodělání
Hotovou masku připravenou do akce

Koupit Black Panther helmu

5 + 7 =

Pro bližší informace nás kontaktujte na hell@3demon.cz nebo kontaktním formulářem v Kontaktech!

 

Fotogalerie z výroby

  • Black Panther 1