+420 734 145 817 hell@3demon.cz

Deskové hry

Deskové hry a stolní 3D tiskárny k sobě patří. Každý z nás si rád zahraje člověče, nezlob se!, či osadníky z katanu. Umíme vám vyrobit vlastní deskové hry s 3D tištěnými figurkami.

Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons je fantasy hra na hrdiny , vydaná společností Wizards of the Coast. Původní Dungeons & Dragons, bylo poprvé vydáno v roce 1974 firmou Tactical Studies Rules. Publikace D&D je obecně považována za počátek moderních her na hrdiny a v širším smyslu počátek celého RPG a MMORPG průmyslu.

Diskordia / pocket taktics

Kapesní hry, které nabírají na popularitě. Pokud máte mezi svými známými pár lidí, kteří stojí o hraní nevšední deskové hry, není nic snadnějšího než vytáhnout svou oblíbenou rasu a přidat se aktivně do hry! Ras je nepřeberné množství a pravidla jsou jasná a jednoduchá! Stačí nám jen napsat, hru si nechat vytisknout a začít hrát!

Člověče, nezlob se!

Máte rádi klasické človeče, nezlob se, ale figurky se vám již okoukaly? Nechte si vyrobit originální figurky jako náhradu do staré, klasické hry Člověče, nezlob se!

Nenašli jste deskovou hru, kterou jste hledali? Nevadí, nevěšte hlavu a napište nám! Velice rádi vám váši oblíbenou deskovou hru vyrobíme! Stačí nás kontaktovat na hell@3demon.cz.