+420 734 145 817 hell@3demon.cz

Hry a Hračky

Hry a hračky tvoří nedílnou součást běžného dne a lidé maji mnoho oblíbených her, tak proč si je neobohatit právě o originální figurky či rozšíření? Vyvíjíte vlastní hru, nebo chcete jen hračku či vychytávku na míru? Právě všechny tyto věci naleznete v této kategorii!

Deskové hry

Již se objevují i plně 3D tištěné hry, kterými jsou například Pocket taktics, nebo Diskordia. I vy si můžete tuto hru zahrát, pokud si necháte vytisknout jednu serii figurek. A nebo si můžete vylepšit již svou stávající hru o vychytané figurky, terény, makety a podobné věci.

Dungeons & Dragons

Discordia

Človeče, nezlob se!

Fidget Spinnery

V dnešních dnech asi největší bům co se týče hraček pro děti i dospělé. Fidget Spinnerů je všude celá řada, ale vy si u nás můžete nechat vyrobit originální fidget spinner podle vašich fantazií!

Nekonečné mechanické srdce

3D tištěný fidget spinner

Rébusy a hlavolamy

3D tištěné hlavolamy a rébusy jsou velice zajímavý dárek hlavně, když si můžete vybrat svou vlastní barvu, nebo dokonce design. Od standardních her až po složité hlavolamy.

Davinciho schránka na papirusové dopisy, není elegantnější způsobb jak zabalit přání nebo jen dopis. Kriptex je tisknut ze spociálního materiálu, který řízeným chemickým procesem skutečně zrezne a vypadá jak právě vyndaný z kripty. Ideální kopie, variabilní počet polí, vámi zvolené symboly na číselníku u kterého si pak kód nastavíte sami, to vše vám může Davinciho kryptex nabídnout!

Pokud by jste měli o nějakou deskovou hru, fidget spinner nebo hlavolam zájem, neváhejte nás kontaktovat na hell@3demon.cz.