+420 734 145 817 hell@3demon.cz

Ostatní

PC Příslušenství

Stavíte si nový počítač, nebo upravujete stávající?
Chtěli byste změnit jeho vzhled podle vašich představ?
Napište nám! Vytvoříme doplňky podle vašich představ – loga, motivy z her, nasávací mřížky.
Změňte zásadně vzhled vašeho stroje pomocí jednoduchých úprav, objednejte již hotové doplňky, které obzvláštní váš počítač a dají mu unikátní vzhled.

Pokud byste o nějaké pc příslušenství měli zájem neváhejte nás kontaktovat na pavel@3demon.cz

Svatební potřeby

Pokud plánujete svatbu a zjistili jste, že Vám chybí nějaký doplněk nebo byste chtěli nevšední svatební oznámení nebojte se nás kontaktovat. Veškeré běžně nedostupné prvky Vám vytiskneme na zakázku! Stačí se nám ozvat a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat zpět.

Pokud byste o nějakou či nějaké svatevní potřeby měli zájem neváhejte nás kontaktovat na pavel@3demon.cz

Trofeje a placky

Organizujete zajímavou akci a chtěli byste originální upomínkoví předmět pro účastníky přesně na míru?
Pusťte si uzdu své fantazie a přenechte práci 3D tiskárně. Připravíme pro vás medaile, placky, náhrdelníky, odznáčky, brože, mince a cedulky dle vašich představ! Nezáleží pro jaký druh akce či události (meeting, nohejbal, maraton, svatba, pivní štafeta, teambulding) budou vaše předměty určené, vždy bude mít originální a jedinečné předměty pro vaše účastníky.
Vše nejprve vymodelujeme ve 3D programu, poté si schválíme vzhled a materiál a zahájíme 3D tisk. Poté vám předáme hotové placky.
Navíc placky nemusí být pouze z plastu, dokážeme tvořit i z jiných materiálů či případně zajistit finalizaci trofeje do kovu.

Pokud byste o nějakou trofej či placku měli zájem – ať už z našich vystavených produktů nebo o nějakou vlastní – neváhejte nás kontaktovat na pavel@3demon.cz